Červen 2014

Svadba strelenky

30. června 2014 v 11:36 | Wladka
Pokračovanie Naj. šiat!!!! Draco je trochu (dosť) OC, ale prehryznete to. Prečo? Lebo?
A nemám čas takmer na nič. Babku mám chorú, tak som tam takmer stále aby som jej pomohla a pomohla.
A komentujte! Hlavne Zavazok!

Svadba strelenky!!!Draco len ťažko udržal smiech, keď uvidel približujúce sa družičky kráčať k oltáru. Pansy sa naňho smrtiaco pozrela, keď zastala za Hermionou a radšej sa usmiala na Blaisea, ktorý sa tváril spokojne. Ani náznak nervozity.
Keď zbadal nevestu zatváril sa … , usmial sa. Ale ako najšťastnejší chlap na svete, nie ako, Merlin, čo to má ta šialenka na sebe? Pretože, keď šaty družičiek boli šialené, nevestine... tie sa nedali opísať. Nie biele, rôznofarebné, s pierkami, perlami, obrazcami čudesných tvorov, čipkou, podobnými kvetmi, aké mali družičky a s vlečkou dlhou, že s ňou mohla obkolesiť celú sálu rodiny Zabini.

Zavazek : Prológ

25. června 2014 v 12:43 | Rebisek |  Zavazek

Prolog

Anglie roku 1089

"Byli jsme právě v obležení muži, kteří na sobě neměli vůbec nic, než sukně kolem pasu. Tváře a hruď měli pomalované ve stejných barvách jako jejich suknice, když…."
"To byly jejich plédy, tatínku." Přerušila ho jeho osmiletá dcera, která ten stejný příběh slyšela již několikrát a stále lpěla na každém jeho slově. "Říkala mi to Maude. A Alistair mi říkal, že nikdy, nikdy jim nesmím říkat sukně, jinak se mi stane něco strašného." Vysvětlovala mu přesvědčivě a souhlasně přitom pokyvovala hlavou.
Lord Godfrey z Moray se podíval na svou nevlastní dceru, která právě seděla u jeho nohou, před krbem, kam si sedl do svého pohodlného křesla po jejich vydatné večeři a nemohl se vynadívat na tu krásu, kterou mu do života vnesla jeho Layla. Byly tomu už čtyři roky, co je opustila, a stále ho srdce svíralo při každé vzpomínce na ni. Byla to jeho druhá žena, ale věděl, že její místo už žádná jiná žena nenahradí. Potkal ji na královském dvoře Viléma Dobyvatele, kam se dostavil jen proto, aby ho informoval o tom, jak pokračuje konflikt ve Skotsku, který byl pověřen vyřešit. Nebyl tam proto, aby si našel ženu. Ne. Po jeho strašném prvním manželství, ke kterému byl donucen, se zařekl, že už žádnou jinou ženu za svou nepojme. Měl Basila, svého syna, kterého mu jeho prokletá první žena stačila dát, než zemřela. Ale od první chvíle, kdy spatřil Laylu, na ničem z toho nezáleželo. Ještě téhož dne se na ni zeptal u samotného krále, a když zjistil, že je to vdova, požádal na místě o její ruku. Zpět domů se vrátil už s novou manželkou a malinkým dvouletým drobečkem, kterého dostal jako návdavkem.
Gillian.

Poviedka : Zavazek

19. června 2014 v 13:31 | Rebisek |  Zavazek
Mám tu pre Vás novú poviedku. Originálnu!
Ozvala sa mi Rebisek, áno, tá Rebi, ktorá záložila stránku prekladov od Sherrilyn Kenyon a tá, ktorá stvorila poviedky Dotek oceánu, Duše Temné noci. Nie sú síce dokončené, ale sú perfektné. Hlavne Dotek oceánu, lebo Savitar je sexy a Rebi píše fakt skvelo.
Vráťme sa k jadru pudla, Rebisek sa mi ozvala, že by rada prezentovala svoju najnovšiu poviedku (historickú) na mojom blogu.
Rebi ma ten dar písania a pokojne by som si aj od nej kúpila knihu, keby jej vyšla.


Anotácia :
Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život už od ranného dětství byl provázen věděním věcích budoucích. Její dar, skrývaný jejím nevlastním otcem na hradě Moray, naplňoval všechny v jejím okolí strachem.
Vše se ale změní v okamžiku, kdy je její otec zatčen a ona musí jen se svými nejbližšími utéct do Skotské Vysočiny, kde nalézá nejen mír, který nikdy nepoznala, ale i něco, co si nikdy nemyslela, že pozná. Lásku.
Štěstí je ale stále daleko. Vrah číhá ze stínu, aby udeřil svým posledním úderem, a staré křivky musí být napraveny, aby mohla být pravda objevena.